Várkonyi István

Általános Iskola

VERSENYEREDMÉNYEINK

Az eredmények dátum szerint csökkenő sorrendben jelennek meg az oldalon. Ha csak egy adott tantárgy versenyeredményeit szeretné látni akkor kattintson a szűrésre.


XXVI. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny (Pest megyei forduló)

2018.04.13. - Tápiószentmárton

Helyezés: 1.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Antoni Benjámin

Alapműveleti Matematikaverseny (Pest megyei forduló)

2018.04.11. - Bp.

Helyezés: 1.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Tóth Eszter

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Tóth-Czifra Mihály Matematika Emlékverseny (iskolai-városi)

2016.11.28. - Kossuth Lajos Gimnázium

Helyezés: 1.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Szilágyi Máté

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Tóth-Czifra Mihály Matematika Emlékverseny (iskolai-városi)

2016.11.28. - Kossuth Lajos Gimnázium

Helyezés: 2.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Szepesi Tibor

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

TISZTA VÍZ KÖRNYEZETVÉDELMI CSAPATVERSENY (országos)

2016.03.18. - Cegléd

Helyezés: 2.

Osztály: 2

Tanuló(k): 1-2. évfolyam
II. helyezett Állatok királynője (Várkonyi iskola 2.m osztálya)
III. helyezett Természetvédők (Várkonyi iskola 2.a osztálya)
Különdíj a legszebb munkadarabért: Bagoly csapata (Várkonyi iskola 1.m)

3-4. évfolyam
II. helyezett Tengeralattjárók (Várkonyi iskola 4. a osztálya)
Különdíj a legszebb munkadarabért: Állatbarátok (Várkonyi iskola
3.b osztálya)

5. évfolyam
I. helyezett Cápák csapata (Várkonyi iskola 5.a osztálya)

Felkészítő(k): Környezetvédelmi munkacsoport

Kistérségi idegen nyelvi vers,- és prózamondó verseny (területi)

2016.03.09. - Cegléd

Helyezés: 2.

Tanuló(k): Egressi Lara

Felkészítő(k): Jónásné Szlávik Éva

Kistérségi idegen nyelvi vers,- és prózamondó verseny (területi)

2016.03.09. - Cegléd

Helyezés: 3.

Tanuló(k): Sárik Barnabás

Felkészítő(k): Békésiné Tóth Erika

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dél-Pest megyei forduló (országos)

2016.02.19. - Budapest

Helyezés: 3.

Osztály: 3/m

Tanuló(k): Nagy Levente

Felkészítő(k): Dr. Surányi Dezsőné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dél-Pest megyei forduló (országos)

2016.02.19. - Budapest

Helyezés: 5.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Tóth Eszter

Felkészítő(k): Verebély Csilla

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dél-Pest megyei forduló (országos)

2016.02.19. - Budapest

Helyezés: 6.

Osztály: 2/i

Tanuló(k): Molnár Bence

Felkészítő(k): Dr. Surányi Dezsőné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dél-Pest megyei forduló (országos)

2016.02.19. - Budapest

Helyezés: 8.

Osztály: 3/m

Tanuló(k): Nagy Levente

Felkészítő(k): Dr. Surányi Dezsőné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dél-Pest megyei forduló (országos)

2016.02.19. - Budapest

Helyezés: 15.

Osztály: 3/m

Tanuló(k): Takács Péter

Felkészítő(k): Dr. Surányi Dezsőné

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Dél-Pest megyei forduló (országos)

2016.02.19. - Budapest

Helyezés: 16.

Osztály: 3/m

Tanuló(k): Szűcs Alex

Felkészítő(k): Dr. Surányi Dezsőné

Ifjúsági Országos Judo Bajnokságon (országos)

2016.02.13. - Budapest

Helyezés: 1.

Osztály: 7/i

Tanuló(k): Klein Dorina

Felkészítő(k): edző

Furfangos Kalandpróba (országos)

2016.02.13. - Kiskunfélegyházán

Helyezés: 4.

Osztály: 7-8

Tanuló(k): 7. évfolyam: Milus Milán 6. hely

8. évfolyam: Horgas Vanessza 4. hely, Bíró Ákos 6. hely

Felkészítő(k): Milusné Józsa Márta

Városi mesemondó verseny (városi)

2015.12.07. - Cegléd

Helyezés: 1.

Osztály: 2/i

Tanuló(k): Demény Zsolt

Felkészítő(k): Osztályfőnök

Városi mesemondó verseny (városi)

2015.12.07. - Cegléd

Helyezés: 3.

Osztály: 2/i

Tanuló(k): Gál Vanessza

Felkészítő(k): Oszályfőnök

DIÁKOLIMPIA - CEGLÉD KÖRZETI ÁLTALÁNOS ISKOLÁS ASZTALITENISZ BAJNOKSÁG (városi)

2015.11.25. - Cegléd

Helyezés: 3.

Tanuló(k): I. csapata: (Petrik András, Farkas Zoltán)

Felkészítő(k): Testnevelők

DIÁKOLIMPIA - CEGLÉD KÖRZETI ÁLTALÁNOS ISKOLÁS ASZTALITENISZ BAJNOKSÁG (városi)

2015.11.25. - Cegléd

Helyezés: 3.

Tanuló(k): Petrik András

Felkészítő(k): Testnevelők

Pest Megyei Mezei Futóversenyen. (megyei)

2015.11.12. - Tápiószecső

Helyezés: 17.

Osztály: 4

Tanuló(k): II. korcsoport fiú, 155 résztvevő/2000m
Barna Máté 4. m 17. hely
Pettner Dávid 4. m 38. hely
Takács Péter 4. m 50. hely
Takács Botond 4. i 51. hely
Petrik Solt András 3. i 73. hely
Panghy Barnabás 4. i 123. hely
Csapatban: 22/8. hely

II. korcsoport lány, 148 résztvevő/1500m
Batu Szabina 3. m 36. hely
Bezzeg Dorka 4. m 59. hely
Szalkai Petra 3. m 75. hely

III. korcsoport fiú, 149 résztvevő/2000m
Fekete Ákos 6. a 10. hely
Horváth Dániel 6. i 54.hely
Juhász András 6. i 67. hely
Pálfalvi Márton 6. i 74. hely
Csapatban: 24/10. hely

III. korcsoport lány, 147 résztvevő/2000m
Raffael Kitti 4. a 16. hely
Pettner Hanna 6. m 35. hely
Hajdú Lili 6. i 49. hely
Horváth Boglárka 5. m 59. hely
Kelemen Vivien 5. m 137. hely
Csapatban: 22/5. hely

IV. korcsoport fiú, 145 résztvevő/2000m
Nagy Dávid 8. i 51. hely
Gabona Dávid 8. m 95. hely
Balogh Bence 7. a 113. hely
Dani Attila 8. a 121. hely
Csapatban: 23/21. hely

IV. korcsoport lány, 88 résztvevő/2000m
Gór Vivien 8. a 13. hely
Belme Nelli 8. a 21. hely
Ferenczi Viktória 8. i 84. hely

Felkészítő(k): Testnevelő tanárok

Bolyai Matematika Csapatverseny (országos)

2015.11.03. - Budapest

Helyezés: 2.

Osztály: 3

Tanuló(k): Antoni Benjámin, Nagy Csaba Levente, Magda Márton, Bimbó István Bence

Felkészítő(k): Dr.Surányi Dezsőné

Bolyai Matematika Csapatverseny (országos)

2015.11.03. - Budapest

Helyezés: 3.

Osztály: 4

Tanuló(k): Dobos Balázs, Kecskeméti Koppány, László Tamás, Békési Zalán

Felkészítő(k): Kólya Mária

Bolyai Matematika Csapatverseny (országos)

2015.11.03. - Budapest

Helyezés: 4.

Osztály: 7-8

Tanuló(k): Szepesi Tibor, Szilágyi Máté , Horváth Dániel, Dobosevic Tamás

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Bolyai Matematika Csapatverseny (országos)

2015.11.03. - Budapest

Helyezés: 5.

Osztály: 4

Tanuló(k): Révész Péter, Orosz Ádám, Bezzeg Dorka, Kökény Hanna

Felkészítő(k): Kólya Mária

Országos Atlétika Verseny (országos)

2015.10.03. - Miskolc

Helyezés: 2.

Osztály: 4/m

Tanuló(k): Takács Péter

Felkészítő(k): Monori Anita

Országos Atlétika Verseny (országos)

2015.10.03. - Miskolc

Helyezés: 2.

Osztály: 4/i

Tanuló(k): Szalisznyó Zsófia

Felkészítő(k): Monori Anita

Haleszi vers és prózamondó verseny (területi)

2014.10.16. - Tápiószőlős

Helyezés: 1.

Osztály: 2

Tanuló(k): Pap Veronika Zsófia

Felkészítő(k): Szegedi Ágnes

Haleszi vers és prózamondó verseny (területi)

2014.10.16. - Tápiószőlős

Helyezés: 1.

Osztály: 4

Tanuló(k): Türei Tamás

Felkészítő(k): Hegedűs Istvánné

Haleszi vers és prózamondó verseny (területi)

2014.10.16. - Tápiószőlős

Helyezés: 3.

Osztály: 4

Tanuló(k): Motyovszki Soma

Felkészítő(k): Motyovszkiné Petrik Erika (szülő)

Városi Atlétika Verseny (10x200m váltó) (városi)

2014.09.22. - Cegléd

Helyezés: 1.

Osztály: vegyesen

Tanuló(k): Keszthelyi Luca 4. i
Horváth Boglárka 4. m
Farkas Beáta 3. b
Egresi Lara 4. i
Zsadányi Gitta 4. m
Pintér Balázs 4. m
Takács Péter 3. m
Barna Máté 3. m
Kádár Bernát 3. i
Hrabovszki Levente 4. m

Felkészítő(k): Monori Anita

Városi Atlétika Verseny - Kislabda hajítás (lány) (városi)

2014.09.22. - Cegléd

Helyezés: 1.

Osztály: vegyesen

Tanuló(k): Juhász Anna 4. a
Rafael Evelin 4. b
Egresi Lara 4. i
Mari Zita 3. i
Keszthelyi Luca 4. i

Felkészítő(k): Monori Anita

Városi Atlétika Verseny - Kislabdahajítás (fiú) (városi)

2014.09.22. - Cegléd

Helyezés: 3.

Osztály: vegyesen

Tanuló(k): Barna Máté 3. m
Kádár Bernát 3. i
Hrabovszki Levente 4. m
Medve Dávid 4. b
Ivanyik – Zakar Jutas 4. m

Felkészítő(k): Monori Anita

Városi Atlétika Verseny (városi)

2014.09.22. - Cegléd

Helyezés: 1.

Osztály: vegyesen

Tanuló(k): Keszthelyi Luca 4. i
Horváth Boglárka 4. m
Juhász Anna 4. a
Zsadányi Gitta 4. m
Farkas Beáta 3. b

Felkészítő(k): Monori Anita

Városi Atlétika Verseny - Távolugrás (fiú) (városi)

2014.09.22. - Cegléd

Helyezés: 3.

Osztály: vegyesen

Tanuló(k): Barna Máté 3. m
Kádár Bernát 3. i
Takács Péter 3. m
Ivanyik – Zakar Jutas 4. m
Tóth Marcell 4. m

Felkészítő(k): Monori Anita

Szarka Mihály szavalóverseny (területi)

2013.11.08. - Cegléd

Helyezés: 3.

Osztály: 7/m

Tanuló(k): Tóth Bettina

Felkészítő(k): Holló Erika

Tóth -Czifra Mihály Matematika verseny (városi)

2013.11.06. - Cegléd

Helyezés: 1.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Márkus Richárd

Felkészítő(k): Kozma Attila

Bolyai Matematika Csapatverseny 5. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 59.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Szűcs Noémi, Vasas Virág, Hornyik Orsolya, Szepesi Tibor

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Bolyai Matematika Csapatverseny 5. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 69.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Kovács Roland, Tótin Patrik, Mákos Norbert, Horváth Dániel

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Bolyai Matematika Csapatverseny 5. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 119.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Ságodi Nándor, Sebestyén Krisztián, Ádori Orsolya, Kósa Evelin

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Bolyai Matematika Csapatverseny 6. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 9.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Szarvas Natália, Takács Kata, Juhász Gréta, Mellár Dóra

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Bolyai Matematika Csapatverseny 6. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 90.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Simon Réka, Győr Fanni, Kernács Lilla, Búcsús Nelli

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Bolyai Matematika Csapatverseny 6. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 112.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Zsadony Gergő, Simon Csaba, Gabona Dávid, Csiszár Péter

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Bolyai Matematika Csapatverseny 7. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 7.

Osztály: 7/m

Tanuló(k): Gábor István, Pintér Roland, Szőke Erik, Szívós Tamás

Felkészítő(k): Khin László

Bolyai Matematika Csapatverseny 7. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 27.

Osztály: 7/m

Tanuló(k): Szepesi Zoltán, Fejér Norbert, Bezzeg Marcell, Bóbis Botond

Felkészítő(k): Khin László

Bolyai Matematika Csapatverseny 7. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 35.

Osztály: 7/m

Tanuló(k): Belső Napsugár, Varga Flóra, Tóth Bettina, Mónus Regina

Felkészítő(k): Khin László

Bolyai Matematika Csapatverseny 7. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 50.

Osztály: 7/m

Tanuló(k): Soós Martin, Görőcs Martin, Sassupe Viktor, Árvai Pál

Felkészítő(k): Khin László

Bolyai Matematika Csapatverseny 7. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 63.

Osztály: 7/m

Tanuló(k): Hornyik Dóra, Kis Dominika, Takács Henrietta, Laczkó Szimonetta

Felkészítő(k): Khin László

Bolyai Matematika Csapatverseny 7. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 65.

Osztály: 7/m

Tanuló(k): Rozsnyay Bence, Dezső Bálint, Józsa István, Rajkort Zsolt

Felkészítő(k): Khin László

Bolyai Matematika Csapatverseny 7. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 30.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Berta Márton, Farkas Nimród, Hajnal Bendegúz, Nagy Szabolcs

Felkészítő(k): Kozma Attila

Bolyai Matematika Csapatverseny 7. évfolyam (területi)

2013.10.11. - Cegléd

Helyezés: 63.

Osztály: 8/m

Tanuló(k): Demkó Csilla, Kiss Nikolett, Kovács Dorottya, Mihály Zsanett

Felkészítő(k): Kozma Attila

MATEGYE internetes levelezős verseny (országos)

2013.06.01. - Kecskemét

Helyezés: 5.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Szepesi Zoltán

Felkészítő(k): Khin László

Városi kézilabda verseny (városi)

2013.05.28. - Cegléd

Helyezés: 3.

Osztály: vegyesen/vegyesen

Tanuló(k): Plangár Sándor, Fodor Máté, Kovács Krisztián, Gulyás Máté, Takács Viktor, Dózsa Ádám, Farkas Nimród, Fekete Zsolt, Gulyás Martin

Felkészítő(k): Kövesdiné Juhász Ágnes, Turjányi Tamás

TITOK Herman Ottó levelezős verseny (országos)

2013.05.26. - Budapest

Helyezés: 17.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Juhász Gréta

Felkészítő(k): Milusné Józsa Márta

TITOK Herman Ottó levelezős verseny (országos)

2013.05.26. - Budapest

Helyezés: 13.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Takács Kata

Felkészítő(k): Milusné Józsa Márta

TITOK Herman Ottó levelezős verseny (országos)

2013.05.26. - Budapest

Helyezés: 11.

Osztály: 6/i

Tanuló(k): Mónus Regina

Felkészítő(k): Milusné Józsa Márta

TITOK Herman Ottó levelezős verseny (országos)

2013.05.26. - Budapest

Helyezés: 13.

Osztály: 6/i

Tanuló(k): Kovács Viktória

Felkészítő(k): Milusné Józsa Márta

TITOK Herman Ottó levelezős verseny (országos)

2013.05.26. - Budapest

Helyezés: 10.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Sassupe Viktor

Felkészítő(k): Milusné Józsa Márta

Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa (országos)

2013.05.25. - Nyíregyháza

Helyezés: 2.

Osztály: 6/m

Tanuló(k): Szepesi Zoltán

Felkészítő(k): Khin László

Matematika 5-6. évfolyamverseny (iskolai)

2013.05.02. - Cegléd

Helyezés: 1.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Takács Kata

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Matematika 5-6. évfolyamverseny (iskolai)

2013.05.02. - Cegléd

Helyezés: 2.

Osztály: 5/m

Tanuló(k): Szarvas Natália

Felkészítő(k): Verebélyi Csilla

Eseménynaptár

Ke Sz Cs Sz Va
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Oktatási Hivatal Bázisintézménye Boldog iskola Tanulni élmény! Határtalanul!

Régi honlapunk